Ve čtvrtek se 7. ročník vydal na exkurzi v rámci dějepisu.
Navštívili jsme Pražský hrad, katedrálu sv. Víta, baziliku sv. Jiří či Zlatou uličku. Žáci obdivovali krásu chrámu, zejména vitráže či hrob sv. Václava. V bazilice sv. Jiří je zaujala románská architektura. Výklad našich průvodců byl poutavý. ![]()











