Program na týden od 18. 10. 2021

Datum

Program na týden 18. 10. – 22. 10. 21 (Sudý)

Po 18. 10.

  • 9.00 – IX. B – návštěva Senátu – doprovod p. uč. Makovský. Návrat na 4. vyuč. hod.

Út 19. 10.

St 20. 10.

  • III. A – Hudební zvěřinec
Čt 21. 10.
  • II. ABC – plavání
  • Příp. třída – Lasergame – Harlequin, P10
  • 10.00 (jen 3. vyuč. hod.) – VI. C – knihovna Skalka – beseda „Nástrahy v médiích“, doprovod pí uč. Pelešková

Pá 22. 10.

  • ŠD – společné sportovní odpoledne

Z příštího týdne

  • pondělí 25. 10. – 10.00 – IX. A – Projekce německého filmu Oskar und Lili, Das Filmfest, Lucerna (115 min.), návrat během 5. hodiny – doprovod pí uč. Šmahová
  • pondělí 25. 10. – 8.00 – II. A – depistáž
  • pondělí 25. 10. – 14.00 – II. stupeň – školní tenis – organizuje školní parlament
  • úterý 26. 10. – 8.00 – II. B,C – depistáž
  • úterý 26. 10. – 10.00 – IX. B – Projekce německého filmu Oskar und Lili, Das Filmfest, Lucerna (115 min.), návrat během 5. hodiny – doprovod pí uč. Šmahová
  • úterý 26. 10. – 13.00 – Bibliobus ve škole
  • středa 27. 10. – podzimní prázdniny
  • čtvrtek 28. 10. – státní svátek – Den vzniku samostatného československého státu
  • pátek 29. 10. – podzimní prázdniny

Program na týden od 11. 10. 2021

Datum

Program na týden 11. 10. – 15. 10. 21 (Lichý)

Po 11. 10.

  • ovoce do škol – výdej o velké přestávce ve vestibulu školy – organizuje p. školník
  • II. AC – Z pohádky do pohádky, knihovna Korunní
  • 14.00 – I. stupeň – školní tenis – organizuje školní parlament

Út 12. 10.

  • Bibliobus ve škole

St 13. 10.

  • II.ABC – výlov rybníka, Motolský rybník

Čt 14. 10.

  • II. ABC – plavání

Pá 15. 10.

  • 9.00 – IX. AC – návštěva Senátu – doprovod pí uč. Pelešková a p. uč. Makovský. Návrat na 4. vyuč. hod.

Z příštího týdne

  • pondělí 18. 10. – 9.00 – IX. B – návštěva Senátu – doprovod p. uč. Makovský
  • středa 20. 10. – III. A – Hudební zvěřinec
  • čtvrtek 21. 10. – 10.00 (jen 3. vyuč. hod.) – VI. C – knihovna Skalka – beseda „Nástrahy v médiích“, doprovod pí uč. Pelešková