Archiv rubriky: Program na týden

Program na týden od 27. 5. 2024

Datum

Program na týden 27. 5. – 31. 5. 24 (sudý)

Po 27. 5.

  • 1.- 3. VH – VIII.B – exkurze do Senátu – doprovod pí uč. Machová
  • 1. – 5. VH – VI.C – Mokřad – doprovod pí uč. Kosová
  • 1. – 2. VH – IV.A – výuka dopravní výchovy (praktická část) – info pí uč. Bažantová
  • 2. – 3. VH – IV.B – výuka dopravní výchovy (praktická část) – info pí uč. Bažantová

Út 28. 5.

  • FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD (rozpis viz nástěnka ve sborovně)
  • 1. – 4. VH – V.B – Workshop – divadlo hoří
  • 9.00 – 10.00 – předávání cen vítězům obvodních kol předmětových olympiád – účast žák 6.B Rudolf B. – doprovod pí. as. Vacovská

St 29. 5.

  • PT – divadlo v Dlouhé – Brouček
  • 3. – 4. VH – I.B – knihovna Skalka – Bajky

Čt 30. 5.

  • II.ABC – plavaní
  • 14.30 – 17.00 – Májová zahradní slavnost – komunitní setkání

Pá 31. 5.

  • Den dobrovolnictví a volného času v Praze 10 – Heroldových sady:
  • 9.00 – 10.30 – II.ABC – doprovod TU
  • 10.30 – 12.00 – IX.AB – doprovod TU
  • 13.30 – 15.00 – ŠD – přihlášení žáci – doprovod pí uč. Boková a pí uč. Křečková
  • 2. – 3. VH – I.A – knihovna Skalka – Bajky
  • 3. – 4. VH – I.C – knihovna Skalka – Bajky
  • 1. – 2. VH – V.A – výuka dopravní výchovy (praktická část) – info pí uč. Bažantová
  • 2. – 3. VH – V.C – výuka dopravní výchovy (praktická část) – info pí uč. Bažantová

Z příštího týdne

pondělí 3. 6. – pátek 7. 6.: V.ABC – ŠvP

pondělí 3. 6.:

  • 1.- 5. VH – III.C – Zoo Praha

úterý 4. 6.:

  • 2. – 4. VH – I.ABC – Divadlo u Hasičů – Dlouhý, Široký a Bystrozraký

středa 5. 6.:

  • 1.- 5. VH – III.A – Zoo Praha
  • 2. – 3. VH – IV.C – výuka dopravní výchovy (praktická část) – info pí uč. Bažantová
  • 10.00 – projektová schůzka – UMČ P10 – účast pí uč. Černínová a 3 žákyně 2. st.

čtvrtek 5. 6.:

  • 12.45 – schůzka školního parlamentu
  • 1.- 5. VH – III.B – Zoo Praha

pátek 7. 6.:

  • ŘEDITELSKÝ DEN

Program na týden od 20. 5. 2024

Datum

Program na týden 20. 5. – 24. 5. 24 (lichý)

pondělí 20. 5. – pátek 24. 5.:

ŠKOLNÍ PROJEKT – BRITISH WEEK

Po 20. 5.

  • 1.- 3. VH – VIII.A – exkurze do Senátu – doprovod p. uč. Makovský
  • od 9.30 – návštěva tureckých studentů – organizuje p. řed. Doležal a pí uč. Jenčíková + 9.B

Út 21. 5.

  • 1.-2. roč. – celodenní projektová výuka v rámci britského týdne

St 22. 5.

  • 3.- 5. roč. – celodenní projektová výuka v rámci britského týdne

Čt 23. 5.

  • II.ABC – plavání
  • 6. – 9. roč. – celodenní projektová výuka v rámci britského týdne

Veletrh – Svět knihy 2024

  • 10.00 – III.A – Floriánek a květinové louky – L. Rožnovská – autogramiáda
  • 11.00 – I.B – Q a kouzelná kniha – I. Březinová – autogramiáda

Pá 24. 5.

  • 1.- 5. VH – VI.B – Mokřad – doprovod p. uč. Naiman

Z příštího týdne

pondělí 27. 5.:

  • 1.- 3. VH – VIII.B – exkurze do Senátu – doprovod pí uč. Machová
  • 1.- 5. VH – VI.C – Mokřad – doprovod pí uč. Kosová
  • 1. – 5. VH – V.B – Workshop – divadlo hoří

úterý 28. 5.:

  • FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD (rozpis bude ve sborovně)
  • 9.00 – 12.00 – předávání cen vítězům obvodních kol předmětových olympiád – účast žák 6.B Rudolf B.

středa 29. 5.:

  • PT – divadlo v Dlouhé – Brouček

čtvrtek 30. 5.:

  • 14.30 – 17.00 – Májová zahradní slavnost – komunitní setkání

pátek 31. 5.:

Den dobrovolnictví a volného času v Praze 10 – Heroldových sady:

  • 9.00 – 10.30 – II.ABC -doprovod TU
  • 10.30 – 12.00 – IX.AB – doprovod TU
  • 13.30 – 15.00 – ŠD – doprovod pí uč. Boková a pí uč. Křečková
  • 3. – 4. VH – I.A – knihovna Skalka – Bajky

Program na týden od 13. 5. 2024

Datum

Program na týden 6. 5. – 10. 5. 24 (Sudý)

pondělí 13.5. – pátek 17. 5.: IV.ABC – ŠvP

Po 13. 5.

Út 14. 5.

  • pohár rozhlasu – SK Slavie Praha výběr žáků 6. – 9. tříd – doprovod p. uč. Vosátka
  • pohár rozhlasu – SK Slavie Praha výběr žákyň 6. – 7. tříd – doprovod pí Vacovská
  • 1.– 3. VH – VII.AB – Anglické divadlo – The Detectives – Reduta – doprovod TU a pí Opavová
  • 2. – 4. VH – zkouška talent show – organizuje pí uč. Bláhová a pí uč. Machová
  • 15.00 – KMD – Divadlo Komedie – Antigona – doprovod pí. uč. Šillerová a pí uč. Jenčíková
  • 16.30 – třídní schůzka VIII.B – účast pí zást. Avramovičová a pí uč. Machová

St 15. 5.

Čt 16. 5.

  • II.ABC – plavání
  • PP – Nezahulíme, uvidíme:
    • 1.- 2. VH – VIII.B
    • 3.- 4. VH – VIII.A
    • 5.- 6. VH – VIII.C
  • 3. – 5. VH – V.ABC – Anglické divadlo – The Alien Grammar Show – Reduta

Pá 17. 5.

  • 1.-2. VH – PPP – náslech v přípravné třídě
  • V RYBNÍČKÁCH MÁ TALENT (velká Tv):
    • 10.00 – 1. stupeň
    • 12.00 – 2. stupeň
    • (info pí uč. Bláhová a pí uč. Machová)

Z příštího týdne

pondělí 20. 5. – pátek 24. 5.:

  • ŠKOLNÍ PROJEKT – BRITISH WEEK

pondělí 20. 5.:

  • 1.- 3. VH – VIII.A – exkurze do Senátu – doprovod p. uč. Makovský

čtvrtek 23. 5.:

  • Veletrh – Svět knihy 2024
    • 10.00 – III.A – Floriánek a květinové louky – L. Rožnovská – autogramiáda
    • 11.00 – I.B – Q a kouzelná kniha – I. Březinová – autogramiáda

pátek 24. 5.:

  • 1.- 5. VH – VI.B – Mokřad – doprovod p. uč. Naiman

Program na týden od 6. 5. 2024

Datum

Program na týden 6. 5. – 10. 5. 24 (lichý)

Po 6. 5.

  • 9.00 – 11.00 – III.C – Toulcův dvůr – Lesní království
  • 13.00 – PPP ve škole

Út 7. 5.

  • krajské finále házené – Lokomotiva Vršovice – výběr žáků 8. – 9. tříd – doprovod p. uč. Vosátka

St 8. 5.

STÁTNÍ SVÁTEK – DEN VÍTĚZSTVÍ

Čt 9. 5.

ŘEDITELSKÝ DEN

Pá 10. 5.

ŘEDITELSKÝ DEN

Z příštího týdne

pondělí 13.5. – pátek 17. 5.:

  • IV.ABC – ŠvP

úterý 14. 5.:

  • pohár rozhlasu – SK Slavie Praha výběr žáků 6. – 9. tříd – doprovod p. uč. Vosátka
  • 1.– 3. VH – VII.AB – Anglické divadlo – The Detectives – Reduta – doprovod TU a pí Opavová
  • 15.00 – KMD – Divadlo Komedie – Antigona – doprovod pí. uč. Šillerová a pí uč. Jenčíková

čtvrtek 16. 5.:

  • 3. – 5. VH – V.ABC – Anglické divadlo – The Alien Grammar Show – Reduta

pátek 17. 5.:

  • 1.-2. VH – PPP – náslech v přípravné třídě
  • ZŠ V RYBNÍČKÁCH MÁ TALENT (malá Tv):
    • 10.00 – 1. stupeň
    • 12.00 – 2.stupeň
    • (info pí uč. Bláhová a pí uč. Machová)

Program na týden od 29. 4. 2024

Datum

Program na týden 29. 4. – 3. 5. 24 (lichý)

Po 29. 4.

  • Finále Mc Donalďs cup 1. kategorie (1. – 3. roč. – výběr žáků) – doprovod pí uč. Jakoubková

Út 30. 4.

  • Hudební pořad – Světem hudby (malá tělocvična):
    • 9.00 – I.ABC + IV.A
    • 10.00 – II.ABC + IV.B
    • 11.00 – III.ABC + IV.C

St 1. 5.

SVÁTEK PRÁCE

Čt 2. 5.

  • II. ABC – plavání
  • 9.00 – 11.00 – III.B – Toulcův dvůr – Lesní království
  • 12.45 – schůzka školního parlamentu

Pá 3. 5.

  • 9.00 – 11.00 – III.A – Toulcův dvůr – Lesní království

Z příštího týdne

pondělí 6. 5.:

  • 9.00 – 11.00 – III.C – Toulcův dvůr – Lesní království
  • PPP ve škole

úterý 7. 5.:

  • krajské finále házené – Lokomotiva Vršovice – výběr hoši 8. – 9. tříd – doprovod p. uč. Vosátka

středa 8. 5.:

  • DEN VÍTĚZSTVÍ

čtvrtek 9. 5.:

  • ŘEDITELSKÝ DEN

pátek 10. 5.:

  • ŘEDITELSKÝ DEN

pondělí 13.5. – pátek 17. 5.:

  • IV.ABC – ŠvP

úterý 14. 5.:

  • 1.– 3. VH – VII.AB – Anglické divadlo – The Detectives – Reduta – doprovod TU a pí Opavová
  • 15.00 – KMD – Divadlo Komedie – Antigona – doprovod pí. uč. Šillerová a pí uč. Jenčíková

čtvrtek 16. 5.:

  • 3. – 5. VH – V.ABC – Anglické divadlo – The Alien Grammar Show – Reduta

pátek 17. 5.:

  • 1.-2. VH – PPP – náslech v přípravné třídě

ZŠ V RYBNÍČKÁCH MÁ TALENT (malá Tv):

  • 10.00 – 1. stupeň
  • 12.00 – 2.stupeň

(info pí uč. Bláhová a pí uč. Machová)