Datum
|
Program na týden 18. 3. – 22. 3. 24 (sudý)
|
Po 18. 3.
|
|
Út 19. 3.
|
- Obvodní kolo BiO – kategorie C – ZŠ Hostýnská – účast žákyně VIII.A Kateřina B. – doprovod p. uč. Naiman (člen komise BiO)
|
St 20. 3.
|
- 10.00 – I.C – Břevnovský klášter – Velikonoce – křesťanské svátky
- 3. VH – 1. – 3. roč. – recitační soutěž – vybraní žáci – knihovna – komise pí uč. Maříková, pí Berková
- 19.00 – KMD – Divadlo Bez zábradlí – muzikál – Cikáni jdou do nebe – doprovod pí uč. Šillerová, pí uč. Jenčíková
|
Čt 21. 3.
|
- II.ABC – plavání
- 3.– 4.VH – I.B – knihovna Skalka – projekt „Knížka pro prvňáčka“
- 13.30 – škola nanečisto pro budoucí žáky do 1. tříd
- Noc s Andersenem – pro vybrané žáky ŠD 2. a 3. roč. – organizuje pí uč. Lišková
- Výjezd školního parlamentu – Tři studně – organizuje Dům UM praha10 – účast Ema Z. a A. Kurucová z 8.B;
|
Pá 22. 3.
|
- 8.00 – 10.00 – II.C – Pletení pomlázek
- 1.-2. VH – IV. A – Pletení pomlázek
- 3.-4. VH – IV.C – Pletení pomlázek
- PP – Duha:
- 1.- 2. VH – VII.A (1.VH – NAI; 2.VH – ŠIL)
- 3.– 4. VH – VII.B (3.VH – VOK; 4.VH – ŠIL)
|
Z příštího týdne
|
pondělí 25. 3.:
- 1.VH – 2. VH – III.C – PP – Umíme se domluvit
- 10.00 – III.A – Břevnovský klášter – Velikonoce – křesťanské svátky
- 3.VH – 5.VH – V.C – PP – Budujeme naši třídu
- 4.VH – recitační soutěž – knihovna – vybraní žáci 6. – 8. tříd (seznam viz nástěnka sborovna) – organizuje pí uč. Pelešková a pí uč. Šillerová
- 3.-4. VH – IV.B – Pletení pomlázek
- 13.00 – PPP ve škole
úterý 26. 3.:
- 10.00 – III.B – Břevnovský klášter – Velikonoce – křesťanské svátky
PP – Umíme se domluvit:
- 1.– 3. VH – VI.B
- 4. – 6. VH – VI.C
středa 27. 3.:
- obvodní kolo zeměpisné olympiády – účast Rudolf B. ze 6.B – doprovod p. uč. Naiman
- 10.00 – III.C – Břevnovský klášter – Velikonoce – křesťanské svátky
- 1. – 4. VH – V.B – festival – Jeden svět
čtvrtek 28. 3.:
pátek 29. 3.:
|
Datum
|
Program na týden 11. 3. – 15. 3. 24 (lichý)
|
Po 11. 3.
|
- 8.00 – odjezd na LVK – přihlášení žáci VII.A, B – pedagogický dozor pí uč. Jasko
- PP – Moje identita a hodnota:
- 1. – 3. VH – IX.B
- 4. – 6. VH – IX.A
|
Út 12. 3.
|
- 1.– 4. VH – VIII.B – projekt „Technologická gramotnost“ – ČVUT – doprovod p. uč. Hájek (návrat během 5. VH)
- 13.30 – 16.15 – ŠD přihlášení žáci 7., a 8. odd. – Bowling
|
St 13. 3.
|
- 9.00 – 11.00 – Den otevřených dveří
- 1.– 4. VH – VIII.C – projekt „Technologická gramotnost“ – ČVUT – doprovod p. uč. Hájek (návrat během 5. VH)
- 14.00 – 16.00 – Den otevřených dveří
- 16.00 – PT – třídní schůzka
|
Čt 14. 3.
|
- II.ABC – plavání
- Projekt „Zdravá 5“: (v kmenových třídách)
- 1.– 2. VH – VI.A
- 3.– 4. VH – VI.B
- 5. – 6. VH – VI.C
- (dohled nad žáky vyučujících dle rozvrhu tříd; pozn.: 4.VH – JAK (6.B); 5.VH – ŠKL (6.C))
- 1. – 2. VH – III.B – PP – Umíme se domluvit
- 3. – 5. VH – V.A – PP – Budujeme naši třídu
- 2. – 5. VH – IV.ABC, III.A – Divadlo V Dlouhé – O líné babičce
- 13.30 – škola nanečisto pro budoucí žáky do 1. tříd
|
Pá 15. 3.
|
- 8.00 – 10.00 – II.B – Pletení pomlázek
- 19.00 – příjezd z LVK
|
Z příštího týdne
|
středa 20. 3.:
- 10.00 – I.C – Břevnovský klášter – Velikonoce – křesťanské svátky
- 3. VH – 1. – 3. roč. – recitační soutěž – vybraní žáci – knihovna – komise pí uč. Maříková, pí Berková, pí uč. Baudyšová
- 19.00 – KMD – Divadlo Bez zábradlí – muzikál – Cikáni jdou do nebe
čtvrtek 21. 3.:
- 13.30 – škola nanečisto pro budoucí žáky do 1. tříd
- Noc s Andersenem – organizuje pí uč. Lišková
pátek 22. 3.:
- 8.00 – 10.00 – II.B – Pletení pomlázek
- 1.-2. VH -IV. A – Pletení pomlázek
- 3.-4. VH – IV.C – Pletení pomlázek
- PP – Duha:
- 1.- 2. VH – VII.A
- 3.– 4. VH – VII.B
|
Datum
|
Program na týden 26. 2. – 1. 3. 24 (lichý)
|
Po 26. 2.
|
|
Út 27. 2.
|
- 10.00 – návštěva dětí z MŠ Štěchovická v I.A, C (2 skupiny)
|
St 28. 2.
|
- 7.45 – obvodní kolo Aj olympiády – ZŠ Nad Přehradou – účast dvě žákyně 2. stupně – doprovod p. Vacovská (info p. uč. Školná)
- 15.00 – KMD – Divadlo ABC – W. Shakespeare – Jak se Vám libí – doprovod pí uč. Šillerová a pí uč. Jenčíková
Mobilní planetárium – velká Tv
- 2. VH – IV.A, IV.B
- 3.VH – IV.C, V.A
- 4.VH – V.B, V.C
|
Čt 29. 2.
|
- II.ABC – plavání
- od 9.00 – obvodní kolo olympiády z Nj – G Omská – účast žák IX.A Šimon Š. – doprovod p. Vacovská (info pí uč. Machová)
- 13.30 – škola nanečisto pro budoucí žáky do 1. tříd
|
Pá 1. 3.
|
- 9.00 – PT – Divadlo V Dlouhé – Kvak a Žbluňk jsou kamarádi
- 10.15 – I.C – knihovna Skalka – projekt „Knížka pro prvňáčka“
|
Z příštího týdne
|
pondělí 4. 3.:
- 13.00 – PPP – ve škole
- 1. – 2. VH – IV.C – projekt „Zdravá 5“
- 3. – 4. VH – IV.A – projekt „Zdravá 5“
úterý 5. 3.:
- 1. – 2. VH – V.C – projekt „Zdravá 5“
- 3. – 4. VH – V.A – projekt „Zdravá 5“
- 10.00 – návštěva dětí z MŠ Rembrandtova v 1. třídách
středa 6. 3.:
- 10.00 – I.AC – Divadlo S+H – Jak s Máničkou šili všichni čerti
čtvrtek 7. 3.:
- 1. – 2. VH – IV.B – projekt „Zdravá 5“
- 3. – 4. VH – V.B – projekt „Zdravá 5“
- 12.45 – schůzka školního parlamentu
- 13.30 – škola nanečisto pro budoucí žáky do 1. tříd
pátek 8. 3.:
- 8.30 – 1. – 3. VH – VIII.ABC – Divadlo U Hasičů – pořad „Sex je náš, když ho znáš“ – doprovod p. uč. Makovský, p. uč. Vosátka, pí uč. Pelešková
|
Datum
|
Program na týden 19. 2. – 23. 2. 24 (sudý)
|
Po 19. 2.
|
- 8.30 – 10.00 – IV.A – dopravní výchova
- 10.30 – 12.00 – IV.B – dopravní výchova
(info dopravní výchova u pí uč. Bažantové)
|
Út 20. 2.
|
- 8.30 – 10.30 – V.B – dopravní výchova
- 10.30 – 12.00 – V.C – dopravní výchova
(info dopravní výchova u pí uč. Bažantové)
|
St 21. 2.
|
- 8.00 – 12.00 – obvodní kolo zeměpisné olympiády – ZŠ Olešská – účast 3 žáci 2. stupně – doprovod p. Vacovská (info u p. uč. Naimana)
- 1. VH – soutěž sudoku – učebna Fyziky – účast vybraní žáci 6. – 9. ročníku – organizuje pí uč. Vokounová
|
Čt 22. 2.
|
- II.ABC – plavání
- 8.30 – 10.30 – IV.C– dopravní výchova
- 10.30 – 12.00 – V.A – dopravní výchova
(info dopravní výchova u pí uč. Bažantové)
- 13.30 – škola nanečisto pro budoucí žáky do 1. tříd
|
Pá 23. 2.
|
- 10.15 – I.A – knihovna Skalka – projekt „Knížka pro prvňáčka“
|
Připomínky
|
12. 2. – 16. 2. 2024 – JARNÍ PRÁZDNINY
|
Z příštího týdne
|
pondělí 26. 2.:
středa 28. 2.:
- 15.00 – KMD – Divadlo ABC – W. Shakespeare – Jak se Vám libí
čtvrtek 29. 2.:
- od 9.00 – obvodní kolo olympiády z Nj – G Omská – účast žák IX.A Šimon Š. – doprovod p. Vacovská (info pí uč. Machová)
- 13.30 – škola nanečisto pro budoucí žáky do 1. tříd
pátek 1. 3.:
- 10.15 – I.C – knihovna Skalka – projekt „Knížka pro prvňáčka“
|
Datum
|
Program na týden 29. 1. – 2. 2. 24 (Sudý)
|
Po 5. 2.
|
- 9.00 – PT – Divadlo v Dlouhé – Kde přespávají pohádky
- 8.00 – I.ABC, II.ABC, III.ABC – Divadlo Na Maninách
- 6. VH – olympiáda Aj – vybraní žáci 7. – 9. tříd (seznam žáků ve sborovně) – organizuje pí uč. Školná
|
Út 6. 2.
|
- 10.00 – návštěva dětí z MŠ Přetlucká v I.A, C
|
St 7. 2.
|
|
Čt 8. 2.
|
|
Pá 9. 2.
|
|
Z příštího týdne
|
- 12. 2. – 16. 2. 2024 – JARNÍ PRÁZDNINY
pondělí 19. 2.:
- 8.30 – 10.00 – IV.A – dopravní výchova
- 10.30 – 12.00 – IV.B – dopravní výchova
úterý 20. 2.:
- 8.30 – 10.30 – V.B – dopravní výchova
- 10.30 – 12.00 – V.C – dopravní výchova
čtvrtek 22. 2.:
- 8.30 – 10.30 – IV.C– dopravní výchova
- 10.30 – 12.00 – V.A – dopravní výchova
- (info dopravní výchova u pí uč. Bažantové)
čtvrtek 22. 2.:
- 13.30 – škola nanečisto pro budoucí žáky do 1. tříd
|
Základní škola v Praze 10