Archiv rubriky: Program na týden

Program na týden od 18. 10. 2021

Datum

Program na týden 18. 10. – 22. 10. 21 (Sudý)

Po 18. 10.

  • 9.00 – IX. B – návštěva Senátu – doprovod p. uč. Makovský. Návrat na 4. vyuč. hod.

Út 19. 10.

St 20. 10.

  • III. A – Hudební zvěřinec
Čt 21. 10.
  • II. ABC – plavání
  • Příp. třída – Lasergame – Harlequin, P10
  • 10.00 (jen 3. vyuč. hod.) – VI. C – knihovna Skalka – beseda „Nástrahy v médiích“, doprovod pí uč. Pelešková

Pá 22. 10.

  • ŠD – společné sportovní odpoledne

Z příštího týdne

  • pondělí 25. 10. – 10.00 – IX. A – Projekce německého filmu Oskar und Lili, Das Filmfest, Lucerna (115 min.), návrat během 5. hodiny – doprovod pí uč. Šmahová
  • pondělí 25. 10. – 8.00 – II. A – depistáž
  • pondělí 25. 10. – 14.00 – II. stupeň – školní tenis – organizuje školní parlament
  • úterý 26. 10. – 8.00 – II. B,C – depistáž
  • úterý 26. 10. – 10.00 – IX. B – Projekce německého filmu Oskar und Lili, Das Filmfest, Lucerna (115 min.), návrat během 5. hodiny – doprovod pí uč. Šmahová
  • úterý 26. 10. – 13.00 – Bibliobus ve škole
  • středa 27. 10. – podzimní prázdniny
  • čtvrtek 28. 10. – státní svátek – Den vzniku samostatného československého státu
  • pátek 29. 10. – podzimní prázdniny

Program na týden od 11. 10. 2021

Datum

Program na týden 11. 10. – 15. 10. 21 (Lichý)

Po 11. 10.

  • ovoce do škol – výdej o velké přestávce ve vestibulu školy – organizuje p. školník
  • II. AC – Z pohádky do pohádky, knihovna Korunní
  • 14.00 – I. stupeň – školní tenis – organizuje školní parlament

Út 12. 10.

  • Bibliobus ve škole

St 13. 10.

  • II.ABC – výlov rybníka, Motolský rybník

Čt 14. 10.

  • II. ABC – plavání

Pá 15. 10.

  • 9.00 – IX. AC – návštěva Senátu – doprovod pí uč. Pelešková a p. uč. Makovský. Návrat na 4. vyuč. hod.

Z příštího týdne

  • pondělí 18. 10. – 9.00 – IX. B – návštěva Senátu – doprovod p. uč. Makovský
  • středa 20. 10. – III. A – Hudební zvěřinec
  • čtvrtek 21. 10. – 10.00 (jen 3. vyuč. hod.) – VI. C – knihovna Skalka – beseda „Nástrahy v médiích“, doprovod pí uč. Pelešková

Program na týden od 4. 10. 2021

Datum

Program na týden 4. 10. – 8. 10. 21 (sudý)

Po 4. 10.

  • I. ABC a př. tř. – 9.00 – Dechové kvinteto, tělocvična
  • II. ABC, IV. A – 10.00 – Dechové kvinteto, tělocvična
  • VI. ABC – Planetárium Praha – doprovod pí uč. Zvěřinová (VI.B), pí uč. Pelešková (VI.C), pí uč. Jakoubková (VI.A). Sraz před školou v 7.45, návrat do školy na 5. vyuč. hod.

Út 5. 10.

St 6. 10.

  • 12.45 – schůzka školního parlamentu ve třídě III. A – organizuje pí uč. Bláhová a pí uč. Slánská

Čt 7. 10.

  • II. ABC – plavání
  • 9.00 – náslechy pracovnic PPP v I. ABC

Pá 8. 10.

Ředitelský den

Z příštího týdne

  • pondělí 11. 10. – II. AC – Z pohádky do pohádky, knihovna Korunní
  • pondělí 11. 10. – 14.00 – I. stupeň – školní tenis – organizuje školní parlament
  • úterý 12. 9. – Bibliobus ve škole
  • středa 13. 10. – II.ABC – výlov rybníka, Motolský rybník
  • pátek 15. 10. – 9.00 – IX. AC – návštěva Senátu – doprovod pí uč. Pelešková a p. uč. Makovský

Program na týden od 27. 9. 2021

Datum

Program na týden 27. 9. – 1. 10. 21 (Lichý)

Po 27. 9.

  • ředitelský den

Út 28. 9.

  • Státní svátek – Den české státnosti

St 29. 9.

  • Příp. třída – ZOO Praha
  • 16.30 – IX. A – mimořádná třídní schůzka

Čt 30. 9.

  • II. ABC – plavání

Pá 1. 10.

Z příštího týdne

  • pondělí 4. 10. – I. ABC a př. tř. – 9.00 – Dechové kvinteto, tělocvična
  • pondělí 4. 10. – II. ABC, IV. A – 10. 00 – Dechové kvinteto, tělocvična
  • pondělí 4. 10. – VI. ABC – Planetárium Praha – doprovod pí uč. Zvěřinová, pí uč. Kalová, pí uč. Jakoubková. Sráz před školou v 7.45, návrat do školy na 5. výuč. hod.
  • středa 6. 10. – 12.45 – schůzka školního parlamentu ve třídě III. A – organizuje pí uč. Bláhová a pí uč. Slánská
  • čtvrtek 7. 10. – 8.00 – náslechy pracovnic PPP v 1. ABC
  • pátek 8. 10. – ředitelský den (volby)

Program na týden od 20. 9. 2021

Datum Program na týden 20. 9. – 24. 9. 21 (sudý)
Po  20. 9.

 

  • 9.00 – IX. ABC a V. B – dějepisná exkurze Lešany – doprovod p. řed. Doležal (IX.B); p. uč. Makovský (IX.A); pí Vémolová (IX.C); pí uč. Bodláková (V.B). Příjezd během 6. vyuč. hodiny.
Út  21. 9.  
St  22. 9.

 

  • 12.45 – první schůzka školního parlamentu ve třídě 3. A – organizuje pí uč. Bláhová a pí uč. Slánská – účast zástupců tříd povinná
Čt  23. 9.
  • II. ABC – plavání
Pá  24. 9.
Z příštího týdne
  • v pondělí 27. 9. – ředitelský den
  • v úterý 28. 9. – Státní svátek – Den české státnosti