5. 9. – 9. 9. výjezdový AK VI. AB – Vysočina Tři Studně – doprovod pí uč. Jasko (vedoucí kurzu), pí uč. Menčíková, p. psych. Šulc, instruktoři ze společnosti Marimar s.r.o.
Po 5. 9.
výuka dle rozvrhu
ukázkové hodiny karate 3. – 5. roč. – dle rozpisu
Út 6. 9.
Třídní schůzky (v kmenových třídách):
16.00 – II. ABC
16.15 – VII. AC
16.30 – V. AB
16.30 – VII. B, VIII. AB, IX. AB
St 7. 9.
ukázkové hodiny karate 3. – 5. roč. – dle rozpisu
Třídní schůzky (ve kmenových třídách):
16.30 – III. ABC; IV. ABC
Čt 8. 9.
zahájení plaveckého výcviku II. ABC, bazén Hostivař (časy zahájení plavání budou po celý školní rok stejné):
od 9.00 – II. BC
od 9.45 – II. A
Třídní schůzky (v kmenových třídách):
16.30 – V. C
Pá 9. 9.
10.30 – III. ABC – Divadlo v Dlouhé – Kde přespávají pohádky
9. 9. – 14. 9. – zájezd do Anglie – přihlášení žáci 8. a 9. tříd – doprovod pí uč. Školná (vedoucí zájezdu), pí uč. Jenčíková, pí uč. Zvěřinová, CK „sCOOLtrips“
Z příštího týdne
středa 14. 9. – 12.45. – schůzka školního parlamentu ve třídě I.A (3. patro) – organizuje pí uč. Bláhová a pí uč. Menčíková
středa 14. 9. – čas bude upřesněn – přespolní běh 2022 – vybraní hoši 6. – 9. roč. – místo konání bude upřesněno – doprovod p. uč. Vosátka
čtvrtek 15. 9. – čas bude upřesněn – přespolní běh 2022 – vybrané dívky 6. – 9. roč. – místo konání bude upřesněno – doprovod pí uč. Jakoubková
v 8.00 – slavnostní zahájení nového školního roku 2021/ 2023, jedna vyučovací hodina
v 8.00 – slavnostní zahájení školního roku pro první třídy a přípravnou třídu na zahradě školy
v 9.00 – třídní schůzka I. ABC, přípravná třída (děti mohou jít do ŠD)
výdej obědů od 11.30 do 14.00
16.00 – VI. AB – informativní třídní schůzka, AK – ve kmenových třídách (4. patro)
Pá 2. 9.
první třídy a přípravná tř. – dvě vyučovací hodiny do 9.40
první stupeň – čtyři vyučovací hodiny do 11.40, druhý stupeň – pět vyučovacích hodin do 12.35 – (třídnické práce)
vydávání učebnic dle rozpisu ve sborovně
Z příštího týdne
výuka dle rozvrhu
odpolední vyučování (ÚT) – sudý – lichý týden dle kalendáře
5. 9. – 9. 9. výjezdový AK VI. AB – Vysočina Tři Studně – doprovod pí uč. Jasko (vedoucí kurzu), pí uč. Menčíková, p. psych. Šulc, instruktoři ze společnosti Marimar s.r.o.
5. 9. – ukázkové hodiny karate 3. – 5. roč. – dle rozpisu
6. 9. – 9. 9. – informativní třídní schůzky pro 2.–5. roč. a 7. – 9. roč.
7. 9. – ukázkové hodiny karate 3. – 5. roč. – dle rozpisu
čtvrtek 8. 9. – zahájení plaveckého výcviku II. ABC, bazén Hostivař (časy zahájení plavání budou po celý školní rok stejné):
od 9.00 – II. BC
od 9.45 – II. A
9. 9. – 14. 9. – zájezd do Anglie – přihlášení žáci 8. a 9. tříd – doprovod pí uč. Školná (vedoucí zájezdu), pí uč. Jenčíková, pí uč. Zvěřinová, CK „sCOOLtrips“