naše škola dnes opět obdržela výhružnou zprávu, stejně jako stovky dalších škol po celé republice. Kontaktovali jsme Policii ČR, ve spolupráci s ní zkontrolovali budovu a jednáme dle instrukcí policie (aktuálně není důvod k evakuaci). V případě opatření, která by měla vliv na chod vyučování, Vás budeme informovat.
S přáním krásného dne
pro vyzvedávání dětí z družiny od 6. 9. 2024 nově spouštíme testovací provoz čipového systému.
Váš čip stačí přiložit ke čtečce umístěné vpravo od vstupních dveří do školy. Nastavené časy vyzvedávání jsou 11:40 – 14:00 a 15:00 – 17:30. Při přiložení čipu mimo tyto časy systém upozorní, že není čas pro vyzvedávání dětí.
V případě jakéhokoliv technického problému či pokud jste si ještě nevyzvedli čipy, je možné vyzvedávat děti z družin dnes a následující týden také klasicky jako dosud.
Od 2. 9. 2024 používáme elektronický systém EDUPAGE i k omlouvání absence žáků. Pokud žák chybí, v rodičovském účtu v záložce Vyučování – Docházka žáků najdete přehled absence a můžete přes tlačítko „Přidat elektronickou omluvenku“ vyplnit důvod absence a rozsah hodin či dnů, které chcete omluvit. Důvod absence v případně nemoci stačí vyplnit jen takto krátce jako v ukázce níže. Tlačítkem OK omluvenku odešlete třídnímu učiteli. Velmi doporučujeme mít staženou aplikaci EDUPAGE v mobilním telefonu. Aplikace Vás okamžitě na absenci upozorní a víte tak, zda žák dorazil v pořádku do školy.
léto uteklo jako voda a my jsme připraveni na nový školní rok. Těšíme se, až se znovu potkáme na chodbách, v učebnách a na školním hřišti. Čeká nás spousta nových zážitků, učení i zábavy.
Ať už jste v prvním nebo posledním ročníku, doufáme, že si tento rok užijete na maximum. Takže si sbalte batohy, nalaďte úsměv a pojďme na to.