Od září začali žáci druhých tříd docházet na hodiny plavání. První hodinu probíhalo rozřazování do skupin, dle plaveckých dovedností dětí. Díky profesionálnímu přístupu plavčíků se už ve vodě líbí i dětem, které měly ze začátku z vody respekt. Koukněte se, jak jim to jde. 🙂 PLAVÁNÍ JE NEJ! 😉






