Dnešní den jsme si s přípravnou třídou, 1. a 2. třídami užili slavnostně…. divadelně
Navštívilo nás „Knihadýlko“ se svým představením na motivy knihy Pavla Čecha “ – O Čertovi“. Roztomilý příběh o čertovi Florimónovi, který se dostal na svět s tím, že bude krásně lidem škodit a nakonec se zamiloval do kominice Tradamily a své jediné přání využil k tomu, aby němá Tradamila mohla mluvit.





