1.B v Městské knihovně

V pátek 3. 10. se třída I.B vypravila do městské knihovny – Domu čtení na důležité volební setkání. Paní knihovnice pro nás měla připravenou knihu „Volte zvířata“, kterou nám přečetla, vyvodila a vysvětlila společně s dětmi slova volby, vláda, demokracie aj. Ale hlavně pro nás připravila hlasovací lístky a každý si mohl vyzkoušet vhodit svůj hlas do volební urny. Tato návštěva nebude jistě poslední.