V úterý 7. 4. se osmáci z anglické konverzace a mediálního semináře zúčastnili nábřežní bojovky na Kampě.
Celá akce probíhala v angličtině, žáci soutěžili v týmech a plnili úkoly, které jim zadávala paní průvodkyně. Procvičili si angličtinu, dozvěděli se něco nového o Praze a pobyli na čerstvém vzduchu.![]()
![]()







