Semináře v centru Prahy! 🇬🇧

V úterý 7. 4. se osmáci z anglické konverzace a mediálního semináře zúčastnili nábřežní bojovky na Kampě. 💬 Celá akce probíhala v angličtině, žáci soutěžili v týmech a plnili úkoly, které jim zadávala paní průvodkyně. Procvičili si angličtinu, dozvěděli se něco nového o Praze a pobyli na čerstvém vzduchu.☀️🇬🇧