Datum
|
Program na týden 11. 4. – 15. 4. 22 (Lichý)
|
Po 11. 4.
|
- ovoce do škol – výdej o velké přestávce ve vestibulu školy – organizuje p. školník
- 8.00 – obvodní kolo BIO, kategorie C – účast Marie P., žákyně IX.B – doprovod pí uč. Zvěřinová
|
Út 12. 4.
|
- 1. termín JPZ do čtyřletých oborů s maturitou
- od 13.00 – Bibliobus ve škole
|
St 13. 4.
|
- 2. termín JPZ do čtyřletých oborů s maturitou
- 8.00 – 12.35 – II. ABC; IV.A – Velikonoce, zámek Loučeň
|
Čt 14. 4.
|
Velikonoční prázdniny
|
Pá 15. 4.
|
Státní svátek – Velký pátek
|
Z příštího týdne
|
- pondělí 18. 4. – Velikonoční pondělí
- úterý 19. 4. – 1. termín JPZ do šestiletých a osmiletých gymnázií
- středa 20. 4. – 16.30 – informativní třídní schůzky
- středa 20. 4. – I. stupeň zahájení tripartit (od 20. 4. – 5. 5. 2022)
- středa 20. 4. – od 17.00 – 18.00 – II. stupeň – konzultace pro rodiče
- středa 20. 4. – 2. termín JPZ do šestiletých a osmiletých gymnázií
- čtvrtek 21. 4. – 8.00 – 10.00 – 6.B – beseda – Staň se hrdinou – Ústřední městská knihovna, Mariánském náměstí – doprovod pí uč. Sotlová
- pátek 22. 4. – obvodní kolo BIO, kategorie D – doprovod žáků pí uč. Kosová
- pátek 22. 4. – ŠD – koloběžkiáda – na zahradě školy
|
Datum
|
Program na týden 4. 4. – 8. 4. 22 (Sudý)
|
Po 4. 4.
|
- 13.00 – PPP ve škole – organizuje VP pí Mandausová
|
Út 5. 4.
|
- 8.00 – 11.40 – II.B – Toulcův dvůr – Mláďata na jaře
- 14.00 – 18.00 – zápis do prvních tříd – organizuje vedení školy
|
St 6. 4.
|
- 12.45 – schůzka školního parlamentu ve třídě III.A – organizuje pí uč. Bláhová a pí uč. Slánská
- 14.00 – 18.00 – zápis do prvních tříd – organizuje vedení školy
|
Čt 7. 4.
|
|
Pá 8. 4.
|
- 8.00 – 11.40 – II.C – Toulcův dvůr – Mláďata na jaře
|
Připomínky
|
- neděle 10.4. – 15.00 – KMD – Divadlo na Fidlovačce – Sugar (Někdo to rád horké)
|
Z příštího týdne
|
- pondělí 11. 4. – ovoce do škol – Bovys
- pondělí 11. 4. – obvodní kolo BIO, kategorie C – účast Marie P., žákyně IX.B
- úterý 12. 4. – 1. termín JPZ do čtyřletých oborů s maturitou
- úterý 12.4. – Bibliobus ve škole
- středa 13. 4. – 2. termín JPZ do čtyřletých oborů s maturitou
- středa 13. 4. – 8.00 – 12.35 – II. ABC; IV.A – Velikonoce, zámek Loučeň (posunuto ze dne 8. 4.)
- čtvrtek 14. 4. – Velikonoční prázdniny
- pátek 15. 4. – Státní svátek – velký pátek
|
Datum
|
Program na týden 28. 3. – 1. 4. 22 (Lichý)
|
Po 28. 3.
|
- od 9.00 – 13.00 – VIII. B – polytechnické hnízdo – gastronomie – SOU gastronomie U Krbu – doprovod pí Vacovská a pí Vémolová
- od 18.00 – udělení Ceny bratří Čapků – Vršovický zámeček, Praha 10 – účast p. uč. Vosátka
|
Út 29. 3.
|
- ovoce do škol – výdej o velké přestávce ve vestibulu školy – organizuje p. školník
- od 13.00 – Bibliobus ve škole
- den otevřených dveří:
- 9.00 – 11.00 – prohlídka školy, možnost nahlédnout do výuky, případné setkání s vedením školy
- 14.00 – 16.00 – prohlídka školy, případné setkání s vedením školy
|
St 30. 3.
|
- ŠD – šachový turnaj – společné hry
|
Čt 31. 3.
|
- II.ABC – plavání
- 8.30 – olympiáda z českého jazyka – ZŠ U Roháčových kasáren – účast 2 žáci z IX.C, doprovod pí Vacovská
- od 18:00 – akce školní knihovny – Noc s Andersenem – vybraní žáci 2. a 3. tříd
|
Pá 1. 4. |
- náslechová praxe studentů Pedf UK na 1. a 2. stupni
- I.ABC – Přerov nad Labem – Polabský skanzen
|
Z příštího týdne
|
- pondělí 4. 4. – 13.00 – PPP ve škole
- úterý 5. 4. – 14.00 – 18.00 – zápis do prvních tříd
- středa 6. 4. – 12.45 – schůzka školního parlamentu ve třídě III.A
- středa 6. 4. – 14.00 – 18.00 – zápis do prvních tříd
- pátek 8. 4. – 8.00 – 12.35 – II. ABC – Velikonoce, zámek Loučeň
|
Datum
|
Program na týden 21. 3. – 25. 3. 22 (sudý)
|
Po 21. 3.
|
- 13.00 – PPP ve škole
- ŠD – ponožkový den
|
Út 22. 3.
|
- 8.00 – 9.30 – obvodní kolo dějepisné olympiády – gymnázium Omská – účast 3 žákyně ze třídy VIII.A – doprovod pí Vacovská
|
St 23. 3.
|
|
Čt 24. 3.
|
- II. ABC – plavání
- mezi 13.00 – 15.30 – posezení u kávičky s panem psychologem – kuchyňka, zahrada školy
|
Pá 25. 3.
|
- od 9.00 – 13.00 – VIII. A – polytechnické hnízdo – gastronomie – SOU gastronomie U Krbu – doprovod pí Vacovská a pí Vémolová
|
Připomínky
|
- neděle 27. 3. – 17.00 – KMD – Lucerna – Divadlo v Dlouhé
|
Z příštího týdne
|
- pondělí 28. 3. – od 9.00 – 13.00 – VIII. B – polytechnické hnízdo – gastronomie – SOU gastronomie U Krbu
- úterý 29. 3. – od 13.00 – Bibliobus ve škole
- úterý 29. 3. – den otevřených dveří – info na webových stránkách školy
- středa 30.3. – ŠD – šachový turnaj – společné hry
- pátek 1. 4. – náslech studentů Pedf UK – 1. a 2. stupeň
|
Datum
|
Program na týden 7. 3. – 11. 3. 22 (sudý)
|
Po 7. 3.
|
- 9.00 – 11.30 – II. A – Planetárium – o Sluníčku, Měsíčku a hvězdičkách
|
Út 8. 3.
|
- 14.35 – 15.35 – IX.B – PP – Prevence rakoviny – workshopy Loono – organizuje p. uč. Makovský
|
St 9. 3.
|
- 16.30 – třídní schůzky I. stupeň
- 9.00 – 11.30 – II. B – Planetárium – o Sluníčku, Měsíčku a hvězdičkách
|
Čt 10. 3.
|
|
Pá 11. 3.
|
- Pyžamový den ve škole – organizuje parlament
- 9.00 – 11.30 – II. C – Planetárium – o Sluníčku, Měsíčku a hvězdičkách
|
Z příštího týdne
|
- podělí 14.3. – pátek 18. 3. – jarní prázdniny
- pátek 25. 3. – od 9.00 – 13.00 – VIII. A – polytechnické hnízdo – gastronomie – SOU gastronomie U Krbu
- neděle 27. 3. – 17.00 – KMD – Lucerna – Divadlo v Dlouhé
|
Základní škola v Praze 10